Technika

Technika pomáhá

Myslím že technické vymoženosti a další technické věci jsou tady od toho, aby nám lidem sloužily. A neznám opravdu žádnou techniku, která by lidem škodila. Nebo vyznáte něco, co opravdu lidem škodí anebo jim ubližuje? Myslím, že technika spíše pomáhá. Jen si vemte třeba například zdravotnictví. Vždyť tam jsou třeba umělé dýchací přístroje a ty právě zachraňují život. Nebo si vezmete třeba měřič tlaku. Vždyť myslím, že díky tímto technickým vymoženostem právě nám lidem pomáhá. Proto jsem ráda, že existují lidé, kteří se zajímají o techniku a další technologické věci a vytvářejí stále nové a nové technologické postupy. Technologické postupy jsou totiž velmi důležité. Díky novým technologickým postupům se naše lidstvo a naše města dostávají stále dál.

Techniku mám velmi ráda.

A myslím, že se naše města a my lidé se stáváme čím dál tím víc odolnějšími, a to díky technice. Alespoň podle mého názoru. Nejen díky zdravotnictví, ale taky díky ekonomice rosteme vpřed. Díky technice se můžeme stát zdravějšími. Jsou vynalezeny nové léky, což taky patří velké díky technice. Není to jenom o lidech. Myslím, že lidé by se bez techniky neobešli jak ve zdravotnictví, tak v dalších oborech. Například třeba automobilka anebo různé zemědělství. Vždyť zemědělské stroje jsou také velmi výbornou technikou, která se hodí opravdu každému.

Bez techniky se těžko staví.

Nevím, jak by byla opracovávána opravdu velká pole. Na to se hodí jedině velká těžká technika. Takže myslím, že techniku by člověk neměl zatracovat, ale spíše si jí vážit a být rád, že jí máme. Já sama jsem byla velmi ráda, když jsem dostala práce elektrokolo. Musím vám říct, že to je opravdu perfektní vynález! Na ten jsem opravdu čekala. Nemám auto, takže se mi tento vývoj techniky opravdu moc hodí a jen lituji toho, že nepřišel dříve. To někdo nemohl vymyslet třeba už před deseti lety? A co vy? Taky máte rádi elektrokola nebo jen obyčejná?