Moto

Naše motorky

Máte doma motorku? Já si myslím, že každý muž, který má rád adrenalin, tak doma má samozřejmě asi nějakou motorku. Já jsem žena, ale opravdu miluji motorky. No, spíše co má silný motor, tak mám ráda. A k této zálibě mě dovedl náš táta. Protože my s bratrem jsme měli tátu, který opravdu miloval motorky. A motorky milovaly jeho. Motorky byly jeho svět. A on sám otec nám říkal, že jako malý se zajímal o motorky už dávno, protože i náš dědeček měl taky nějakou motorku. Sice to nebyla motorka, kterou známe dnes, ale byla to obyčejná Jawa.

Motorky mám ráda.

A co si myslíte vy o tom, že malé děti jezdí na motorce? Když jsem to řekla mamince, že bych chtěla jezdit s motorkou, tak si máma myslela, že jsem se asi zbláznila. A když potom s tím přišel i můj bratr, tak na to maminka absolutně nic neřekla. Co je o tom hrozného, že chce dívka jezdit na motorce? Já vím, že mi bylo teprve asi devět let. Nicméně ale znám případy, kdy se vyrábí i takové malé dětské motorky, na kterých děti právě mohou jezdit. Vždyť jsou i závody na motorkách.

Baví mě závodit.

Viděla jsem, že klidně i desetileté děti mohou na motorce závodit ve speciálním okruhu. Tak proč bych nemohla já? Nicméně ale můj otec byl samozřejmě se mnou. A tak můj otec mi sehnal časem nějakou menší kvalitní motorku, na které se mohla jezdit. A musím vám říct, že to opravdu perfektní záliba. Mě to strašně moc bavilo a taky jsem si říkala, že bych si mohla dát se svým bratrem nějaký závod. A opravdu to bylo super a bláznivé. A já vám to taky doporučuji. Máte doma taky nějakou motorku nebo ne? Samozřejmě, ale musíte ji vždycky řídit bezpečně, protože na motorku musí být opravdu řidič, který to umí. Motorka není jen tak něco, co může mít každý. A řidič na motorce musí mít velké zkušenosti. A taky motorka potřebuje řidiče, který je psychicky v pohodě. Protože chceme mít všude bezpečno.