Vztahy

Vztahy

Jaké vztahy mezi sebou lidé mají si vždy určují sami. Někdo si lpí na to, aby měl s kamarádem či příbuzným co nejlepší vztah. Pokud se pak na sebe naštvou a pohádají se, řeší to až tak dlouho, dokud to nevyřeší a zase se neusmíří. Dokud se neusmíří tak mají pořád špatné tušení, je jim zle a mají výčitky svědomí a neustále přemýšlí nad tím, čí asi to byla chyba. Prostě jsou nerozhodní. Někdo vztahy neřeší vůbec. Ten to má nejlepší, protože se na někoho naštvou a jsou na něj naštvaní pořád. Sice by se chtěli usmířit, ale nemají na to sílu anebo prostě nechtějí. Tyto vztahy musí většinou oživit někdo jiný, kdo mu dodá tu správnou energii a až poté se usmíří.
Vztahy mezi lidmi
Já si myslím, že mít dobré vztahy mezi sebou je velmi důležité. Bez sporu a hádek nevydrží snad vůbec žádný vztah. Vždy se něco najde, kvůli čemu se pohádáme. Je to docela blbé, že to ve vztazích tak je ale vztah bez sporu neznám. Nejlepším způsobem je svého kamaráda/ku před někým neponižovat, nepomlouvat, nebýt na něj hnusný, nedělat mu zle před ostatními, a hlavně ho nešikanovat a snažit se mu vždy vše a v klidu vysvětlit, a hlavně s úsměvem. Není nic horšího, než když se rozhádáme a vztahy rozvážeme jen kvůli nějaké blbosti, za kterou ani nemůžeme či kvůli někomu jinému či zásahu někoho jiného. Vždy se to dá vyřešit v klidu a nemusíme se kvůli tomu hádat, ponižovat se a nějakým způsobem si ubližovat. Právě ubližování je podle mě věcí, kvůli které se zničí nejvíce vztahů.
Spojené prsty
Ubližovat si můžeme jak psychicky, tak fyzicky. Obojí ubližování je ošklivé. Fyzické ubližování je nejhorší ze všech. Když se někdo mlátí ze srandy, že se tomu smějí oba je to úplně něco jiného, než když někdo někoho bije vší silou a ten koho bije o tom neví a nelíbí se mu to tak to už hraničí spíše se šikanou. Tyto vztahy jsou hodně špatné a lidí, kteří jsou obětí nějakého násilníka mi je hrozně líto že s ním musí žít. Lidé budou pořád tací, jací jsou, a tak uvidíme, jestli budou vztahy fungovat lépe anebo pořád stejně.