Móda

Móda na letošní léto

Kdo z nás by neřešil módy a zvláště v letních měsících? V zimě nemůžeme chodit oblékaní tak, jak bychom chtěli, protože se spíše přizpůsobujeme počasí a nosíme teplé zimní bundy. V létě je takových možností mnohem více a můžeme si vybírat. A vybírat si chceme zvláště dobře, protože když máme na sobě jen pár kousků oblečení, často vynikne naše postava. A co tedy nosit v letních měsících a co je rozhodně v módě, pokud třeba vyrážíte na dovolenou?

Vždy vybírejte pečlivě podle vaší postavy. Letos se hodně nosí krátká trička nebo bolerka, která končí u hrudníku. Ale ne každý si může dovolit takový kus oblečení nosit, když je jistá část těla odkrytá. Jestliže nemáte sportovní postavu a útlý pas, raději na toto zapomeňte. Mnohem lepší budou volná trička, halenky či tuniky, která decentně odkrývají dekolt. 

 

ženská móda

 

Minisukně nesluší každému. Ať už látková či riflová sukně, nic z toho nevyšlo z módy. Pokud máte útlá stehna, rozhodně vám bude slušet obepnutá sukně nad kolena. Zvýrazní také vaše hýždě a boky a tím určitě zabodujete na letní dovolené. Pokud jsou vaše boky a stehna problémová partie, zvolte volné sukně pod kolena. 

Podobně byste měli uvažovat i u šatů. Šaty, které obepínají celou vaší postavu, si nemůže dovolit každý. Vždy výběr pečlivě zvažte. Výbornou volbou jsou overaly, které vypadají dobře na každé postavě! Jsou velkým hitem letošního léta a rozhodně je můžete nosit i na večerní promenádě. 

 

žena u moře

 

Boty dělají člověka! Výběr obuvi rozhodně nepodceňujte. Druhů obuvi je velké množství a nehodí se ke všemu. Zejména byste vždy měli sladit barvu bot a oblečení! Nic nezkazíte, když si vezmete balerínky, ty se hodí téměř ke všemu a při každé příležitosti. Sandálky nebo žabky jsou skvělou volbou pro letní vycházky, nicméně nehodí se příliš do společnosti. Můžete také sáhnout po lodičkách, ale vždy dávejte pozor na to, jaká cesta vás čeká a zda v nich vydržíte po celou dobu!