Sport

Perfektní sport

Sport vždycky patřil k mým oblíbeným činnostem a nikdy jsem si nedokázala představit, že bych byla bez něj. Už jako dítě jsem milovala tanec. Tancovala jsem neustále doma a bavilo mě se převlékat do tanečních oblečení. Bavilo mě tancovat podle videí nebo podle toho, co jsem viděla. Moje nejlepší kamarádka taky moc ráda tancovala. A proto když moje maminka viděla, jak mě tancování opravdu baví, tak mě v mých deseti letech přihlásila na kurzy tance. Ani nevíte, jak jsem byla nadšená a moc ráda, že se mi splnil sen. Nemohla jsem tomu uvěřit, dokud jsem nestála na place a neučila se tancovat. A i když tanec mi zabíral, hodně času, vydržela jsem u něj dost dlouho.

Plavání je příjemný sport

S tancem jsem sekla po maturitě, to mi bylo kolem devatenácti let. A nesekla jsem s ním kvůli tomu, že by mě tancování přestalo bavit, ale jen kvůli tomu, že jsem si našla časově dost náročnou práci a nebyla jsem schopná do kurzů tance chodit. Navíc jsem v té době měla přítele, a tak jsem nějaký volný čas chtěla věnovat i jemu. Přeci jsem odrostla již dětským létům a nastal čas dospět. Ovšem sport i tak si mě našel.

V zimě nejraději lyžuji

Začala jsem se zajímat o golf. A to musím říct, že jsem si myslela, že zrovna golf nikdy nebude můj šálek kávy. Jenže člověk míní a život mění. Ke golfu jsem přišla právě přes moje nové zaměstnání, kde ho hrál skoro každý. A když to tak vezmu, tak je to i logické. Golfové hřiště bylo kousek od budovy práce, takže tam snad každý pracovník chodil po práci hrát. Navíc i pracovní schůze se někdy konaly na golfovém hřišti, takže se dá říct, že moje práce s tímto zeleným sportem dost souvisí. A navíc na tento sport mám dost času. Baví mě a je to skvělý sport pro ty, kteří mají nějaké zdravotní omezení. Moc se u toho nenaběháte a plíce taky nevypustíte z těla. Je to krásný a klidný sport, který hraji již pět let a stále mě drží. Navíc mě chytil i tenis, který hraje zase přítel. Myslím, že na stará kolena ze mě bude sportovkyně.