Dům a zahrada

Dům se zahradou

Vždycky jsem chtěla mít krásný byt anebo dům. Moc se mi ale líbilo mít velký dům a velkou zahradu. Vždycky jsem snila o tom, že tam moje děti budou mít taky veliké hřiště. Jenže jak jsem později zjistila, tak všechno je docela moc drahé a tohle jsem si říkala asi před dvěma lety. Jenže když se kouknu zpětně o ty dva roky, tak je to všechno levnější než dnes. Dnes je to všechno opravdu předražené až se mi chce brečet. Jenomže jak si mám ale vybrat něco, když na to nemám peníze? Myslím, že všichni by měli brát v potaz to, že je všechno drahé a nedostupné. To samé platí o mnoha věcech. A projevuje se to jak auta taky i potravin. A natož abych měla vlastní dům anebo byt a k tomu velkou zahradu s dětským hřištěm. Je to opravdu složité.

Ráda na zahradě suším prádlo.

Je jasné, že každý rodič chce pro své dítě opravdu jenom to nejlepší. A tak není divu, že si rodiče myslí, že udělají pro děti mnoho, když budou mít pěkné bydlení. Což je ale pravda. Já jsem taky na tom tak, že chci pro děti to nejlepší. Ovšem řekla jsem si, že chci, aby mé děti žily lépe, než jsem žila já jako dítě. Já jsem žila se svými rodiči a dvěma sourozenci v bytě dva plus jedna. Takže si jistě dokážete představit, jaké to bylo. Bylo to pro nás všechno malé. Nebylo to ani útulné. Ten byt byl hrozný a mně se tam nelíbilo. Říkala jsem si, že v budoucnu chci mít vlastní byt nebo dům, kde moje děti budou mít opravdu vlastní pokojíček a já taky.

Mám ráda svoje bydlení.

Myslím, že soukromí je velmi důležité. A to i pro děti. Podle mého názoru by měl mít každý právo na to, aby si rozhodl sám, kde a jak chce žít. V dnešní době je velmi mnoho typů bydlení a je to taky moderní. Dříve na výběr nebylo, protože dříve nebylo tak moc peněz, co je například dnes. A jak byste si vy představovali svoje vysněné bydlení? Každý chce, aby měl všechno dokonalé a já se nedivím, ani kdyby někdo snil o vile s obří zahradou. Taky by se mi to totiž moc líbilo.