Www

Webové kurzy

Když jsem byla v kurzu o webových stránkách, tak jsem se moc těšila. A všechno bylo perfektní. A taky jsem měla štěstí, že máme opravdu skvělého pana učitele, který nás tady učí na kurzu. A webové stránky byly opravdu složité. Nevěděla jsem, že to bude až tak moc složité a musím se přiznat, že kdybych věděla, že to bude tak složité, tak tam ani nejdu. Ovšem zaplatila jsem velmi vysokou zálohu a ta záloha byla skoro tři tisíce. A byla by tedy opravdu škoda toho nevyužít. A proto jsem si řekla, že kdybych tomu náhodou nerozuměla vůbec, tak prostě odejdu. Chtěla jsem to tak. Zeptala jsem se mého učitelé, jestli by mohl za moje peníze nastoupit někdo jiný. Někdo, kdo tomu rozumí. A ten, který se chce někdo zdokonalit ve webu.

Na webech je všechno.

Ovšem webové stránky nejsou jenom o tom jednoduchém. Webové stránky taky musí někdo navrhnout. Není to jenom o tom, že ji webové stránky uděláte sami. To vůbec tak nefunguje. Musíte se taky o mě nezaslouží. Není to jednoduché. Taky není jednoduché, nějaké vymyslet. A taky máte něco, co tam dáte? Na webové stránky vždycky něco musíte dát. Pokud se například zajímáte o knihy, tam jistě dáte nějaké inzerce s knihami anebo nějaké povídky o knihách. V dnešní době jsou knihy velmi oblíbené. A to můžou být i knihy na internetu. Jistě znáte čtečky. Webové stránky jsou toho plné.

Weby mě vždycky moc lákaly.

Pokud si do vyhledávače zadáte webové stránky, tak vám vyjede více jak milion odkazů. Je opravdu mnoho. Takže se nemusíte bát, že byste něco vynechali. Budete se spíše přehrabovat v množství informací. Kterých tam bude opravdu mnoho. Možná vás to překvapí a zahltí vás to. Proto se nebojte jich navštívit víc. Myslím, že první tři odkazy bývají vždycky nejlepší a z těch tří odkazů si potom vyberete jeden, který je dokonalý pro vás. A nyní vám přeji, abyste měli hodně síly a taky odvahy do výroby webových stránek. Třeba na tom i zbohatněte. Na webové stránky můžete umísťovat i různé reklamy. Reklamy na webových stránkách vám dodají i odvahu.