Business

Točené pivo z pohodlí domova

Doba je jaká je, a to se odráží i na zdražování všech potravin, hutního materiálu a také piva. Právě pivo, je však nejhorší možná věc to proto, že Česká republika patří mezi národ pivařů. V této zemi se ročně vypije nespočet piv, a to ať už řezaných, tak klasických. Patří mezi největší producenty a vývozce piva a jen tak se to nezmění. Ovšem v dnešní době už nevědí, co by si měli za pivo v hospodách říkat a na mnoha místech stojí pivo až 50 Kč. Tato cena je nejen nehorázná, ale také hraniční s vykořisťováním lidí, kteří na pivo do hospody přijdou. Pokud i Váš hospodský prudce zdražil a už se Vám nevyplatí chodit do hospody, tak neváhejte a kupte si vlastní výčep.

výčepní zařízení

Domácí výčepní zařízení, by mělo být součástí každého domu, či chaty. Jelikož patříme mezi největší pivaře, tak by neměl výčep nikde chybět. Díky výčepu ušetříte nespočet peněz, které byste nechali chamtivému hospodskému, a navíc nebudete muset vytáhnout paty z baráku. Také si ušetříte čas a kroky strávené na cestě do hospody. Jakmile výčep koupíte, tak je dobré dokoupit i všechny narážecí hlavy.

výčepní zařízení

Díky nim si budete moct koupit jakýkoliv druh piva, a to v nejrůznějších objemech. Vždy si tak budete moct vybrat, jaké pivo si na akci koupíte a kolik ho bude. Údržba trubek bude také na Vás a budete tak mít přehled o tom, jak moc jsou zanešené. Výčepní zařízení můžete samozřejmě přenášet a kdykoliv půjčit sousedovi, či rodině. Výčepní zařízení u Vás doma určitě ocení i kamarádi, kteří k Vám rádi přijdou na pivko. Zaručeně ušetří i oni a vy si budete moct pokecat stejně jako v hospodě, jen za poloviční cenu. Jediné, koho možná výčepní zařízení nepotěší, bude Vaše žena, která už nebude mít důvod Vás peskovat, že sedíte v hospodě. Pokud se tedy nemůžete rozhodnout, tak neváhejte, dokud jich je dost. Nikdy nevíte, kdy se strhne boj o výčepy, jako tomu bylo loni, když začal Covid.