Produkty

Jak na podporu erekce? Zkuste to přírodní cestou a dobrým jídlem!

Trápí vás nějakou dobu potíže spojené s nedostatečnou erekcí? Chcete posílit svůj výkon, chce, aby byla partnerka spokojená? Co pro to můžete udělat?

Jak na podporu erekce? Zkuste to přírodní cestou a dobrým jídlem!

Na potíže s erekcí si můžete posvítit docela snadno, je totiž hned několik možností, jak můžete svou erekci povýšit na jinou úroveň. Chtěli byste zase vydržet celou noc, chcete si užívat s partnerkou, jako už dlouho ne, ale vaše výdrž není ideální? Erekce souvisí s celou řadou věcí, ovlivnit výkonnost v tomto případě může mnoho věcí, od užívání léků, přes alkohol, nevhodnou stravu, váhu, až po onemocnění nebo třeba nízkou hladinu testosteronu. Nezáleží na tom, kolik vám je let, podpořte svou erekci co nejlépe a ihned.

mužské potíže

Co si dát na talíř?

Víte, že vás čeká vášnivá noc, ale jste nervózní z toho, jak to dopadne? Máte strach, že partnerka bude zklamaná, že nic nevydržíte? Jistě se ptáte sami sebe, jak podpořit erekci erectmax.cz. No a možností máte opravdu velkou spoustu, můžete si samozřejmě vzít nějakou tu pilulku na podporu erekce, což vás už dost možná i napadlo, ale co to zkusit jinak, přírodní a mnohem šetrnější cestou? Ty zázračné pilulky si nechte v záloze a zkuste to jinak, bylinkami a třeba i dobrým jídlem.

jídlo na podporu erekce

Můžete totiž pro svou drahou polovičku připravit i pěknou večeři, kde se oba dobře naladíte a potom si můžete užívat se vším všudy. Známým afrodiziakem jsou například mořské plody, hlavně tedy ústřice. Pokud si v tomto středomořském jídle nelibujete, zkuste si dát celozrnné těstoviny nebo i pečivo a téměř zázračně působí i borůvky. Zapít to můžete pak bylinkovým čajem, třeba tím, který si připravíte z kotvičníku zemního. Na alkohol raději zapomeňte, ten vám může i uškodit. Příliš mnoho alkoholu totiž erekci naopak zabrzdí.

Zkuste to rozcvičit

Zdravý životní styl a samozřejmě cvičení, to všechno je zásadní proto, aby naše tělo fungovalo. Ovšem speciálními cviky, které se zaměřují na oblast pánve, můžete posílit a rozhýbat i svou erekci. Kromě toho je dobré ověřit si, zda nemáte problémy s nedostatkem testosteronů. Jakmile chybí muži testosteron, erekce ale i celková chuť na sex se snižuje a na výkonnosti je to zcela jasně znát.

Netrapte se a zkuste své potíže řešit, čím dříve začnete, tím rychleji bude všechno zase v pořádku.