Business

Naučte se hrát na kytaru

Rozhodli jste se, že se naučíte hrát na nějaký hudební nástroj. Vybrali jste si kytaru, už jste ji i koupili, a teď nevíte jak dál? Na kytaře vidíte šest strun, ale neznáte noty a nic vám neříkají slova jako akordy, prstoklad nebo vybrnkávání? Nejvyšší čas to změnit!

Chcete se naučit hrát na kytaru, ale nechcete, aby z vás byl virtuos, stačí vám naučit se základy a pár akordů, abyste si mohli zahrát a zazpívat s přáteli u zahradního grilování? Ideální naučit se základní akordy hraní na kytaru petanovykurzy.cz. Tento kurz nabízí to, co každý začátečník potřebuje nejvíc. A to je, že vás naučí trpělivosti a vy po prvním nezdaru neodložíte kytaru stranou.

kytara

Online kytarové kurzy mají jednoznačně výhodu v plánování jednotlivých lekcí. Nejste odkázání na volný čas vašeho lektora. Nicméně je fajn, pokud to vaše pracovní doba umožňuje, když si na lekce vyhradíte pravidelný čas ve vašem rozvrhu.

Ovládnout všech šest kytarových strun, když na to máte jen čtyři prsty, to chce trochu trénování. Nemusíte se učit noty, ale musíte se naučit základní akordy, což jsou dva až čtyři tóny, které „k sobě ladí“. Pomocí několika akordů budete schopni zahrát nějakou tu písničku. Může se ale stát, že i když už budete mít natrénováno, tak na vás padne tréma, co pak? I na to vás připraví Petanovy kurzy.

kytara

Akord na kytaře, to je zmáčknutí struny určitým prstem na určitém místě a vznikne něco, z čeho se dá poskládat písnička. Základy se můžete naučit během několika lekcí a můžeme vám slíbit, že první úspěchy vás nakopnou a nebudete chtít s učením přestat.

Mít vztah k hudbě, hudbu poslouchat, ale i sami hrát. Často k hudbě vedeme děti a necháváme je navštěvovat Lidové školy umění. Ale pokud se rozhodnete naučit se hrát na kytaru v pozdějším věku, nemusíte chodit s dětmi do Lidové školy umění, můžete se naučit hrát podle online Peťanových kurzů.