Muži

Narušení Vašeho stereotypu povede k lepšímu zdraví a lepší postavě

V dnešním moderním a rychlém světě, kdy je většina mužů nastavena na přinášení velkého množství peněz do domácnosti, často zapomínají na své zdraví a ocitají se v jakém si stereotypu. Z toho je třeba se dostat. Stačí pouze chtít, mít pevnou vůli a jít si za svým cílem. Chcete vypadat dobře a být zdraví, tak budu rád, když si se mnou projdete pár tipů, které tu pro Vás mám. Neberte tento článek, jako návod. To nedělejte! Chci Vám pouze poradit, jak můžete narušit svůj stereotyp a najít změnu ve Vašem každodenním životě. V lepším případě zlepšit si své zdraví a udělat něco pro své tělo.
 muž při cvičení
Přibral jste pár kilo a chcete se jich zbavit nebo chcete nabrat svalovou hmotu a vyrýsovat své tělo, aby vám každý líný člověk záviděl. Stačí dodržovat určité pravidla. Časem se Vám to stane stereotypem, ze kterého jste chtěli uprchnout, ale to nevadí. Alespoň něco děláte pro své zdraví a to si za peníze nekoupíte. Velmi důležitým krokem je úprava Vašeho jídelníčku.
 
Chcete nabrat?
Změňte svůj stereotyp a vložte do Vašeho denního plánu posilovnu, do které budete chodit třikrát týdně na jednu hodinu nebo cvičte doma se svou vlastní tělesnou váhou. Upravte si stravu podle toho, jak náročný bude Váš den. Pro nárůst svalové hmoty potřebujete hodně bílkovin, proto zařaďte do Vašeho jídelníčku vejce, kuřecí nebo hovězí maso, tvaroh nebo bílý jogurt. Musíte sníst minimálně 150g bílkovin za den. K masu si dejte zeleninu, těstoviny, brambory nebo rýži, ať máte energii, ze které budete čerpat. Vynechte cukry. Na internetu si najděte nějaké cviky do posilovny nebo si nechte poradit přímo tam. Časem na sobě pocítíte změnu.
 
Chcete redukovat tuk a vyrýsovat své tělo?
Opět budu mluvit o jídle. Tady je to velmi jednoduché. Stačí místo příloh k masu jíst pouze zeleninu, vynechat pečivo a cukry. V průběhu dne si udělejte čas a běžte si zaplavat, zaběhat nebo zacvičit do posilovny. Když se budete pevně držet své stravy a dostatečného pohybu každý den, tak už za měsíc můžete vidět velkou změnu na své váze a na svém těle.
 činky s jídlem
Časem se budete cítit lépe, dokonce i vypadat lépe a Váš stereotyp, který jste měli, zmizí. Když nejste spokojeni, s tím jak vypadáte nebo jak se cítíte, tak pro to něco udělejte. Jakákoliv změna vám přidá energii. Například já jsem nebyl spokojen se svou váhou a tak, jsem se rozhodl pro změnu. Každé ráno vstávám v sedm hodin, vypiji půl litru vody a jdu si zaplavat, abych spálil tuk z předešlého dne a pak dál jedu podle daného jídelníčku, který jsem si vytvořil. Za měsíc jsem zredukoval váhu o šest kilo. Stačí jen chtít a něco proto udělat. Žij zdravě, změň svůj život!