Krása

Jak na valentýnské líčení?

 Svůdné prádlo, perfektní šaty, ideální dárek pro vaši drahou polovičku – to všechno již možná máte na den svatého Valentýna nachystané. Jaké ale pro tento den všech zamilovaných zvolit líčení? Ideální bude jemný, ženský a romantický make-up. Ne však nic přehnaného a nemusí to nutně znamenat, že budete růžová od hlavy až k patě. Vsaďte na svou přirozenou krásu a decentně ji podtrhněte. Jak toho docílit?
 Pomůcky pro líčení
Perfektní základ
Pokud jste zvyklá nosit make-up, určitě se budete cítit lépe, pokud jej nanesete i na svatovalentýnský večer. V opačném případě bude stačit například BB nebo CC krém, případně jen lehký tónovací krém.
 
Tvářenka
Ať už nanesete jakýkoliv podklad, nezapomeňte na tvářenku. Jedná se o jeden z hitů této sezóny a vytvoří vám velmi zdravý a přirozený vzhled. Není třeba to s tvářenkou přehánět, stačí jen jedna vrstva na vrchol lícních kostí. 
 
Svůdné oči
S očima si můžete skutečně vyhrát. Možností je při líčení spousta. Sáhnout můžete po svých oblíbených stínech a vytvořit buď monochromatické, nebo krásně vystínované líčení. Vystačíte si i se svůdnou linku – ať už tekutou, či kajalovou. Pro jemnější a romantičtější výsledek ji však zkuste nanést jen nad linii horních řas. Jestliže nejste zvyklá si oči líčit vůbec, zkuste pouze zvýraznit řasy řasenkou. 
 Nalíčené dívky
Rty
Zatímco některé ženy sahají po rtěnce každý den, jiné spíše sporadicky. Názory mužů na rtěnky se navíc velmi různí, a tak je spíše na vás, zda se pro ni na Valentýna rozhodnete, či nikoliv. Pokud si na výrazné rty potrpíte, určitě ani v tento večer nešlápnete s výraznou rudou či růžovou vedle. Jen tomu přizpůsobte líčení očí, které by mělo být spíše jemnější. Pakliže běžně rtěnky nenosíte, zkuste rty výjimečně zvýraznit – budete vypadat svůdněji než jindy. Dobrou volbou může být i lesk na rty nebo tónovaný balzám, který dodá lehkou barvu, ale bude o rty zároveň pečovat.