Produkty

Neobvyklý dárek-beton


Možná už jste je někde viděli. Ty zvláštní, moderní sochy, případně vázy, vytvořené z betonu. Beton, podobně jako kámen, se vyznačuje určitou tvarovatelností, ale i chladnou krásou. Z tohoto materiálu se dají vytvářet podivuhodná, originální a neotřelá díla. Společnost, která provozuje a nabízí umělecké betonářství o tom ví své. Nabízí své originální a nadčasové výrobky, ale také poskytuje architektonické služby. V současné době o své tvorbě sdělují: Spolupracujeme s Veronikou Durovou!

Umění

Umělecká sochařka Veronika Durová absolvovala Střední uměleckou školu Václava Hollara v Praze a Akademii výtvarných umění, konkrétně figurální sochařství a tvorby. V současné době se v oboru uměleckého sochařství a figurální tvorby věnuje zajímavému motivu https://www.zive.cz/poradna/nelze-zmenit-motiv/sc-20-cq-503905/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 vyjadřování lidského těla. Pokud Vás tato zcela nová umělecká tvorba zajímá, na trhu se objevují již opravdu obdivuhodná díla, jak dekorativního, tak i užitkového charakteru. Přejete si do svého moderního interiéru domova nějakou nespecifickou vázu, která by podtrhla váš styl? Potom právě výrobky z betonu jsou pro vás to pravé. Jsou nadčasové a zároveň originální.

Sochy z betonu

Nejedná se však pouze o takové předměty, jako již zmíněná váza, ale z betonu se dají vytvářet i takové předměty jako květináče, nábytek, nádobí, doplňky do koupelny, ale dokonce i šperky. Pokud chcete nějakou ženu potěšit neobvyklým dárkem, věnujte jí třeba náhrdelník z betonu. Kromě trvanlivosti a specifické krásy mají betonové výrobky ještě jednu důležitou vlastnost, a tou je udržitelnost. Umělecké výrobky z betonu jsou rovněž dostupné v rozličných barevných variacích. Každý si jistě najde pro sebe to pravé, co jej pohladí po duši. Dovedu si docela dobře představit například takový betonový šperk, například litá růže z betonu, navlečená na proužku z pravé kůže. Pokud tedy hledáte nějaký neobvyklý doplněk do domácnosti, anebo dárek, který doslova překvapí, zvolte kousek betonového sochařství.