Sport

Fotbalový turnaj

Sportujete rádi? Znám opravdu mnoho lidí, kteří vůbec nemají rádi sport. A sport mají rádi tak akorát v televizi. Protože například třeba můj otec a můj strýc moc rádi sledují fotbal v televizi. Ale že by ho hráli? Tak to vůbec ne. A já jsem si řekla, že nechápu, jak můžou stále jenom sedět doma a nic nedělat. A tak jsem si řekla, že je zkusím nějak vyhecovat ke sportu. Uspořádala jsem tedy fotbalový turnaj. Jen tak naoko. Samozřejmě jenom takový, který je pro nás, pro lajky. Řekla jsem si, že to bude třeba taky sranda a někoho donutím cvičit a hýbat se. Bohužel se to ale nestalo.

Fotbal je zajímavý.

Když jsem tohle zmínila mému otci a strýci, tak se mi pouze vysmáli. Oba dva mi řekli, že se nebudou jako blázni honit za míčem. Co jsem si o tom měla myslet? Samozřejmě, že jsem na ně zůstala koukat s otevřenou pusou. Jak tak tohle že jsou praví muži? Že pravý muž nemá rád fotbal? Opravdu jsem ho neměla slov a neměla jsem jim, jak odpovědět. Tak jsem se na celý fotbalový turnaj vykašlala. Takže jsem se spokojila s tím, že ti dva pánové sledují sport pouze v televizi.

Box mě nikdy nebavil.

Možná to tak má být. Třeba by si přitom hraní fotbalu zlomili nohu. Nicméně tohle se ale už nedozvíme, protože se žádný turnaj nekonal. Já si ale myslím, že opravdu každý člověk by měl alespoň trošku sportovat. Protože když to vezmu, tak sport je přirozený. A kdo se nehýbe, tak jeho tělo samozřejmě strádá, protože sport je pro naše tělo velmi důležitý. A já si říkám, co by se asi stalo, kdyby člověk se nehýbal. Je jasné, že by mu atrofovaly svaly a byl by jako omámený. Víte, co je to atrofie? Je to úbytek. Úbytek svalstva. Sotva by stál člověk na nohou. Takže já doporučuji všem, aby zkusili nějaký sport. Nemusí to být nic namáhavého, stačí opravdu něco lehkého. Co třeba dlouhé procházky přírodou? Věřte mi, že si obyčejné procházky zamilujete.