Móda

Práce s módou

Móda mě vždycky bavila a já jsem se těšila, že v budoucnu se budu módou zabývat. Jako malé dítě jsem se velmi ráda oblékla do maminčiných šatů. A musím říct, že někdy to mamince docela vadilo. A nevadilo jí to sice z toho důvodu, že já si její šaty půjčuji, ale určitě jí to vadilo proto, že jsem vždycky nějaké její šaty zničila. Vím, hodně mě to mrzelo, ale neuměla jsem si s nimi pomoct. Nejvíce lituji toho, jak jsem své mamince roztrhala svatební šaty. To bylo opravdu nejhorší, co se mi stalo. Ale byla to opravdu velká nehoda. Oblékla jsem si na sebe maminčiny svatební šaty. Chtěla jsem jít do obýváku se s nimi mamince ukázat. A musela jsem jít z pokojíčku a ze schodů. Bohužel jsem na ty šaty nějak šlápla. A musím, že jsem udělala jeden krok a byly už roztrhlé. Nějak špatně jsem došlápla a šaty ruply. A opravdu velké štěstí bylo, že jsem ještě nespadla ze schodů. A opravdu mě to mrzelo, ale byla jsem ráda, že maminka mi nevynadala a pochopila to.

Ráda se pěkně obléknu.

Moje maminka byla jistě ráda, že jsem z těch schodů nespadla taky. Takže toto byl můj první módní omyl. Ale dnešní doba je jiná a já taky. A pracuji v jednom butiku, který se zajímá o kabelky. Musím říct, že tohle je opravdu moje vysněná práce. No jen si to představte sami. Jaká žena by nechtěla pracovat s módou?

Móda mě moc baví.

Která žena by nechtěla prodávat v butiku a prodávat drahé kožené kabelky? Já si myslím, že prodej kabelek je v dnešní době velmi výnosný. Protože každá žena bude chtít mít kabelku. A každá žena nemá doma pouze jenom jednu. A já nevím jak vy, ale já mám doma už sedm kabelek. Já vím, není to nic extra a není to ani málo. Nicméně ale já jsem taková, že se nespokojí s jednou anebo s dvěma kabelkami. Moc ráda nakupuji módu, takže se taky dávám záležet na tom, jak mám sladěné své doplňky. A máte nějaké módní přešlapy, za které se ještě stále po letech stydíte? Nebo se vám v módě stále hodně daří?