Business

Dorazí třeba o půlnoci

Mnoho z nás jejich pomoci potřebovalo. Ať už se stala nějaká havárie vodovodního řádu, plynu nebo třeba kanalizace. Instalatéři jsou řemeslníci, kteří nám dokáží vyřešit občas nemalý problém. Kromě vyřešení havárie dokáže takový šikovný instalatér namontovat například vodovodní baterií, namontovat vanu nebo dřez v kuchyni. Jsou to velice schopni řemeslníci. Pokud si myslíte, že instalatér je pouze pro dámy, které si nedokáží poradit, tak Vás velmi rychle vyvedu z omylu. Instalatéry si volají i pánové neboť ne vše si doma dokážete vyřešit sami a patříte mezi kutily.

instalatér

Kde sehnat instalatéra

Pokud máte možnost, určitě dejte na doporučení. Pokud ovšem nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by měl zkušenost s instalatérem je nejjednodušší se podívat na internetu. V každém větším i menším městě nějakého instalatéra najdete. I když je pravda, že mládež už moc toto zaměstnání nepřitahuje a instalatéru je čím dál méně. Pokud, ale nějakého najdete vyhledejte si i reference. Je jasné, že instalatér, který je na trhu dlouho Vám může nabídnout mnoho zkušeností.

Jsou instalatéři nonstop?

Bohužel havárie ať už vody, plynu nebo kanalizaci si nevybírá pracovní dobu a největší obtíží může být sehnat instalatéra třeba v noci. Mohu Vás ujistit, že existují i takoví, kteří jsou schopni k Vám dorazit třeba o půlnoci. Instalatér nonstop je Vám k dispozici 24 hodin denně. U těchto nočních výjezdů, ale je potřeba počítat s trochu vyšší cenou, ale důležité je, že Vám pomůže.

instalatér

Kolik si instalatér účtuje?

Je to velmi individuální, ale v průměru se cena za hodinu práce pohybuje mezi 150 – 450 Kč. Hodně záleží na tom, zda se jedná o soukromníka, o jakou danou práci se jedná a taky jakou cestu za Vámi daný instalatér urazí a zda právě jste si ho vyžádali v klasické pracovní době anebo třeba v noci. Určitě, ale konkrétní cenu najdete na stránkách, kde si daného instalatéra objednáváte.