Produkty

Přírodní laky na nehty? Existují!

Ženy se chtějí líbit jak samy sobě, tak svému okolí. Tohoto důvodu si kupují různé kosmetické přípravky, jako je make-up, ale i přípravky na nehty. Jenže klasické laky na nehty jsou plné chemie, která opravdu není moc zdraví prospěšná. Naštěstí už výrobci pochopili, že čím dál větší počet lidí dbá nejen na vzhled výrobků, ale především na jejich složení. Proto se někteří z nich zaměřili na vývoj produktů s lepším složením jak pro životní prostředí, tak pro jejich uživatele. Tento směr dal vzniknout novým firmám, a jednou z nich je Kia Charlotta. Vyrábí netoxický přírodní lak na nehty Pulo.cz v mnoha barevných provedeních.

laky na nehty

Nenajdete v nich žádné toxické složky, jako je například

formaldehyd
toluen
paraleny
ftaláty

a další toxické složky, kterým je lepší se vyhýbat.

Najdete u nás mnoho odstínů laků, od světlých až po ty tmavé. Každá si tedy přijde na své, protože v nabídce máme odstínů opravdu mnoho. Protože k péči o nehty se pojí i další výrobky, nejen barevné laky, nabízí tato značka i podkladový lak, vrchní lak, pilníky nebo odličovací tamponky, a to vše bez toxických složek.

světlé laky

Vaše nehty budou zářit
Přírodní produkty v péči o pleť a tělo jsou vždy lepší, protože příliš toxické látky při dlouhodobějším používání mohou poškozovat zdraví. Tyto laky jsou čistě přírodní, takže zdravotní potíže nehrozí. Rovněž v nich nenajdete mikroplasty, které jsou také původcem mnoha zdravotních potíží. Udělejte radost sobě i planetě, a začte používat šetrnější kosmetiku. Nemusí stát tisíce – jak uvidíte v našem e-shopu, nejde o drahou značku. Díky pestré škále odstínů si u nás každá žena přijde na své. Kompletní dekorativní kosmetiku na nehty můžete používat naprosto bez obav. Dopřejte sobě a třeba i své dceři či kamarádce krásné odstíny se skvělým složením. Ostudu vám rozhodně neudělají ani v salonu, pokud pracujete jako nehtařka.