Business

V Ostravě ready made?

Jo, jo. Popíjet silnou, aromaticky bohatou kávu, pročítat si zprávy z domova a zahraničí a na druhém notebooku prohlížet jednotlivé nabídky firem ke koupi. Vybírat si z desítek společností s ručením omezeným, u kterých prakticky jediným kritériem, kterým se jedna od druhé liší je její název.

Ty názvy jsou poněkud kostrbaté, a naprosto nicneříkající, ale na druhou stranu umožňují nasadit na jméno společnosti prakticky jakýkoliv podnikatelský záměr. A konec konců, název se dá časem v rámci zápisu změn do Obchodního rejstříku zase změnit.

jsou dostupné

Všechny tyto společnosti s ručením omezeným jsou takzvané Ready made společnosti. Tedy společnosti s ručením omezeným, které byly založeny a oficiálně zapsány do všech rejstříků jen pro jediný účel. Pro jejich prodej.Ptáte se jaký má pro někoho smysl zakládat další a další společnosti s ručením omezeným a potom se je snažit zase prodávat?

Smysl je jednoduchý a přímočarý. Jde o byznys. Ready made společnosti jsou totiž jedinými společnostmi s ručením omezeným, u kterých máte 100 procentní jistotu, že při její koupi nenarazíte na nějakého zakopaného psa, ve formě nesplaceného závazku, nekryté směnky, nevyřízené objednávky.

koupě ready made

Nemají totiž prostor, kdy by takové závazky mohly vzniknout. Jsou zpravidla nabízeny k prodeji okamžitě po jejich zápisu do Obchodního rejstříku. Než se najde kupec, nemají vlastně ani svůj účet. Jinak mají samozřejmě vše co má taková nová společnost s ručením omezeným mít. Mají složené základní jmění. Mají živnostenské listy na všechny volné živnosti, jsou přihlášeny k daním a také jsou již zapsány v Obchodním rejstříku. Ready made společnosti v Ostravě kancelar29.cz zařizuje firma. Má vždy na výběr dostatek ready made společností a navíc poskytuje veškerý servis. A to nejen při zápisu společnosti, ale i následný servis při jejich uvádění do života.