Produkty

Pohodlí je zaručeno

Koupit si do obývacího pokoje kvalitní sedací soupravu vás může přijít na pěkný balík. Chcete-li ušetřit, raději se podívejte po stejně kvalitních pytlích.

Pohodlí je zaručeno

Asi každý, koho zajímá, jak to u něj doma vypadá, si dal práci se zařizováním obývacího pokoje. Jedná se o místnost, která patří mezi nejpoužívanější. Nejde však pouze o plácek, kde si při sledování televize oddáchneme, ale zároveň jde o reprezentativní pokoj, který mimo jiné slouží i k přijímání návštěv. Je tedy vhodné, aby podle toho obývák vypadal. A to je samozřejmě obvykle drahé. Obývací stěna nemusí stát moc, stejně tak i konferenční stolek a stolek pod televizi je možné sehnat poměrně levně. Levně se dají sehnat i křesla a s gaučem, ale očekávat, že se bude jednat o něco kvalitního, je přeci jen trochu naivní. Tento druh vybavení, má-li být dostatečně kvalitní a reprezentativní, je opravdu drahé a pod třicet tisíc se dnes nic opravdu dobrého sehnat nedá. Nebo dá?

Sezení na molu

Ano, možné to je, ale chce to sáhnout po trochu něčem jiném, a sice po sedacích vacích. Na první pohled nevypadají jako nic moc. Určitě ne reprezentativně, ale po prvním vyzkoušení asi každému hned dojde, že se jedná o zatraceně dobrou investici. A nutno podotknout, že investici nikterak velikou.

Kupte si kvalitní verze

Vaky nejsou žádnou novinkou, a to ani v našich zeměpisných šířkách. Prodávají se u nás víceméně od konce devadesátých let, a to v mnoha verzích. Ovšem ne všechny jsou kvalitní. Stále je možné si u nás objednat nekvalitní čínské šmejdy, které sice na první pohled vypadají stejně jako vaky značkové, ale jejich vlastnosti jsou mnohem horší. Nejenže nejsou vůbec ergonomické, a tudíž pohodlné, což je jednou z hlavních deviz značkových výrobků, ale zároveň nejsou ani tak odolné. Je tedy dobré pořizovat si sezení u ověřených prodejců.

Sezení na pytlích

Dají se používat i venku

Značkové vaky by měly být co nejvíce kvalitní, jelikož se běžně používají i ve venkovních prostorách, třeba v hospodských zahrádkách. U nás to zatím není tak rozšířené, ale v zahraničí už je to celkem běžná praxe.