Domov

Jak se plní sen

Jak se plní sen

Pokud se vám podařilo si splnit sen o vlastním bydlení, pak vás jistě čeká také ta příjemnější povinnost, kterou je zařízení vašeho nového domova a také jeho jedinečný design. Pokud máte jasnou představu o tom, jaké bydlení pro vás bude to pravé a jak přesně budou jednotlivé místnosti vypadat, pak už stačí jen tyto návrhy přenést na papír. Nebo lépe řečeno přenést je do virtuální podoby. Dnes již na internetu existuje řada programů, v kterých si můžete vyzkoušet postavit jednotlivé místnosti do nejmenších detailů. Pokud však bytový design není vaším koníčkem, nebo si nejste jisti, jaký koncept pro daný prostor zvolit, pak se neváhejte obrátit na návrhy interiérů Praha. Zde vám rádi poradí a jistě naleznou to správně řešení pro vaši novou domácnost.

vzorek

Design a praktičnost

Snad každý by si přál domov především útulný a hezký. Jenže tomuto požadavku se často staví do cesty také nároky na praktičnost. Typickým příkladem může být kuchyň. V současnosti jsou velice oblíbené spotřebiče s nerezovým vzhledem. Tento povrch vypadá velmi elegantně, ovšem při každodenním používaní na něm zůstávají otisky rukou, je na nich vidět i sebedrobnější špína. Pak je bohužel nutné je neustále otírat a mýt, jinak vzhled kuchyně nebude nikdy tak dokonalý, jako když se na ní právě zašrouboval poslední šroubeček. Nebo v případě obývacího pokoje to mohou moderní malé poličky a vitrínky.

poko

Místo velkých retro obývacích stěn je nyní moderní čistý a vzdušný styl. Působí velmi příjemným dojmem, ovšem pokud máme vícero věcí, tak můžeme mít problém s úložnými prostory. Proto je dobré vždy volit elegantní, ale zároveň i praktický nábytek a případně i myslet na další úložné prostory. Ty se totiž budou hodit vždycky, protože jak známo, s časem předmětů spíše přibývá, než že bychom se jich dobrovolně a rádi zbavovali.