Business

Léky a rozvoz léků

Když jsem si hledala práci pro sebe, tak jsem nevěděla, co přesně chci dělat. Bylo mi čerstvých dvacet let. Měla jsem udělanou střední školu zdravotnickou. Potom jsem si dělala nástavbu na vyšší odborné škole. Stála jsem, ale nevěděla, co budu dělat do budoucna. Moc jsem si přála mít nějakou zajímavou a akční práci, kde nebude vůbec žádný stereotyp. Co byste mi asi tak doporučili vy? Myslím, že takových prací je opravdu mnoho. Ovšem není profese jako profese. Taky jsem zkoušela nějaké brigády v lékárně. Moc mě to tam bavilo. Pracovala jsem tam pouze ve skladu. Protože na práci farmaceutky potřebuji jiné vzdělání, nějaké lepší. Ale i práce ve skladu v lékárně mě velmi těšila. A bylo to docela poučné tečka.

Léky zachrání život.

A přeci mít nějakou poučnou praxi do začátku je taky výhodné. Potom jsem se taky dostala k řidičce na pizzu. Ano, rozvážela jsem pizzu. To mě ale moc nebavilo a neviděla jsem v tom žádnou budoucnost. Potom mi kamarád doporučil práci distributora léčiv. Myslím, že distributoři léčiv mají perfektní práci. Distributoři léčiv rozvážejí léky všude tam, kde je to potřeba.

Existují i léky na hubnutí.

Nevěděla jsem sice přesně co to znamená, ale opravdu mě to zaujalo. A tak jsem si řekla že tu práci zkusím. Distributoři léčiv mají taky prima práci v tom, že nemají žádný stereotyp v práci. A kvalitní distributoři léčiv mají opravdu záslužnou práci, která je baví a opravdu si zaslouží náš obdiv. A já si myslím že práce distributora léčiv bude bavit i mě. Já osobně si myslím, že tato práce mě bude jistě bavit a nebudu se u ní nikdy nudit. Vždyť budu jezdit autem, a to mě hodně baví. Vždy jsem toužila mít práci, kde budu moct jezdit autem. A jsou pro vás distributoři léčiv https://technolife.cz/ zajímavá práce jako pro mě? Myslím si, že je vážně mnoho lidí a zájemců o práci, koho by distribuce léčiv moc bavila. Vždyť už i kamarádka se chystá, že tuto pracovní pozici vyzkouší. A myslím, že bude spokojená.