Internetové seznamky – na co si dát pozor a co čekat

Vytvořit si profil na seznamce zabere jen pár minut – je to jen pár kliknutí, kdy /ne nutně/nahrajete svou fotku, vyplníte si své základní informace a napíšete něco o sobě, přičemž pak už jen čekáte, až se chytnou rybičky na udičku. Zní to jednoduše, ale tak jednoduché to zase není – seznamování na internetových seznamkách s sebou může nést plno nepříjemností, zklamání i frustrace.

kliknutí na srdce

Pokud jste žena, je pravděpodobné, že se Vám nabídky na seznámení budou hrnout jako na běžícím pásu – to sice znamená, že si budete mít z čeho vybírat, ne nutně to však značí, že si z takového kvanta nakonec vůbec vyberete. Je totiž možné, že se Vám ozve plno mužů, kteří budou zoufalí, budou chtít jen sex, či budou hloupí, potažmo si s nimi prostě nesednete a dokonce se třeba i pohádáte. Pravděpodobně také narazíte i na ty, kteří již partnerku mají, ale ve vztahu se nudí, a chtějí si tím pádem jen jednorázově /či několikarázově/ nezávazně užít. Pokud jste muž, je možné, že Vám naopak neodepíše skoro nikdo, přičemž se Vám ale stejně bohužel mohou ozvat jen samé nekompatibilní protějšky.

 

V případě žen se může dít i jedna ne úplně /pravděpodobně/ žádoucí věc – muži Vám budou posílat fotografie svého mužství. Takto budou činit zejména ti, kteří nedokážou ženu zaujmout ničím jiným než výše zmíněnou částí těla. Je také možné, že podobné fotografie budou chtít muži i po Vás – pokud však hledáte vážný vztah, v tomto případě asi pšenka nepokvete.

 

Co je dále ne zcela příjemné, je to, když narazíte na falešné profily – pokud máte však alespoň základní intuici, poradí Vám, že s daným člověkem je něco v nepořádku. Ať to už je povědomě vypadající profilová fotka, ze které se na Vás zubí nějaký herec, či nápadné odřeknutí schůzky, když už se na nějaké domluvíte.

srdce na klávesnici

Dále je také možné, že pokud si už s někým domluvíte schůzku, daný člověk vůbec nemusí působit tak sympaticky, jako působil při chatování – jeho profilová fotografie mohla lhát, či si prostě nebudete mít o čem povídat, na něčem se neshodnete, nesednete si energeticky, či se bude chovat způsobem, který Vám nebude úplně imponovat.

 

I přes všechna tato úskalí je však možné najít na seznamkách vhodného partnera – jen to třeba nebude hned.