PC

Převeďte si své soubory do jiného formátu s Format Factory!

Každému se někdy občas stane, že nutně potřebuje převést obrázek, hudbu či video do jiného formátu, aby soubor mohl vůbec otevřít, nebo spustit. Na internetu koluje nespočet programů pro konverzi formátů, ale většinou je třeba si pro jejich pokročilejší funkce trochu připlatit. Nabízí se zde také alternativa online nástrojů, které vám pomohou převést si kupříkladu takové video z formátu MP4 na AVI, ale kdo by chtěl uploadovat na internet video mající přes několik gigabytů, chvilku čekat a pak vyčkávat hodiny, než se vůbec stáhne.studio.png
 
Software zvaný „Formát Factory“ je univerzální nástroj pro konverzi souborů. Lze si jej zdarma stáhnout, nebude vás nikdy upozorňovat, abyste si něco připlatili, a zároveň si ho díky jednoduchému a sympatickému uživatelskému rozhraní zamilujete!
 
Formát Factory umí převést nejčastější, nejpopulárnější a nejpoužívanější formáty videí, hudby, obrázků, a dokonce i dokumentů. Jeho součástí je rovněž možnost „ripovat“ filmová DVD a hudební CD.
 
Co „ripování“ znamená?
Film na disku DVD nebo hudbu na CD si díky tomuto softwaru můžete převést na pevný disk počítače, a užívat si film či hudbu přímo z něj.
 
Mimo to je také vybavený nástroji pro opravu poškozených video a audio souborů. Převodem formátu do jiného nejenže spustíte video či hudbu v přehrávači, ve kterém to nešlo, ale také zmenšíte velikost výsledného souboru díky volbě, zda-li konverze bude kvalitní, průměrná nebo nekvalitní.
 mužík s „appkami“.jpg
Co se týče vzhledu a zvláštnostech této aplikace, po ukončení konverze vás tento program upozorní hezkou melodií a dá vám vybrat, jestli budete pokračovat, nebo jestli si přejete vypnout program či rovnou celý počítač. Krom toho, aby vaše práce na souborech byla příjemnější, můžete si změnit motiv programu: na standardní bílé pozadí, černé nebo dokonce i růžové. Možností je spousta…
Formátu Factory porozumíte i v různých jazycích! Tento program byl přeložen do více jak 60 jazyků, a to včetně češtiny.
 
Tak na co ještě čekáte? Stáhněte si tento užitečný nástroj a převeďte si své soubory ještě dnes!