Nezařazené

Novostavba za skvělou cenu


V dnešní době máte dvě možnosti, pokud chcete stavět dům. Buď si ho postavíte svépomocí a nebo si vyberete projekt u stavební firmy a necháte si ho postavit. Mnoho lidí si zvolilo cestu svépomocí, protože očekávají že hodně ušetří za práci. To je sice pravda, ale pokud člověk nemá zkušenosti se stavebními pracemi, musí se všechno učit a to ho zdržuje. Celková doba výstavby se může protáhnout z několika měsíců až na roky. A pokud potřebujete mít bydlení hotové co nejrychleji, nebude cesta svépomocí to nejlepší řešení.

stavba domu

V případě že se potřebujete stěhovat v rámci týdnů, maximálně měsíců, byste si měli zvolit stavbu prostřednictvím stavební firmy. Je jasné že dnes je na výběr z mnoha a mnoha firem, a rozhodně všechny nebudou spolehlivé. Na nás se ale spolehnout můžete. Stavíme dřevostavby i zděné domy, a můžete si vybrat z celé řady našich typových projektů. Nejoblíbenější je dlouhodobě bungalov obdélník, který se hodí na jakýkoliv pozemek. Jestli ještě pozemek nemáte, máte nejvyšší čas si nějaký pořídit, abychom se mohli pustit do práce.

nový bungalov

Naše domy jsou kvalitní a montujeme do nich tepelná čerpadla i solární panely. Tepelné čerpadlo nám ukládá legislativa, a co se týče solárních panelů, ty naši klienti vítají, protože jde o moderní technologii která pomáhá šetřit peníze. Dům bude připravený k nastěhování, a jediná věc kterou si musíte sehnat je kuchyňská linka. Jde o vysoce individuální věc, a proto ponecháváme na našich klientech aby si ji vybrali sami.

Prohlédněte si reference
Chcete mít jistotu, že jste si vybrali správnou firmu? Podívejte se na náš web, kde najdete již hotové domy, které jsme už předali klientům. Najdete zde spoustu referencí, které váš přesvědčí o tom, že jsme sázka na jistotu. I vám postavíme dům v termínu, který si sjednáme. Svoje závazky plníme na 100 %.