Zábava

Čím pobavit kamarády?

Nároky na uspořádání oslavy narozenin vašich dětí tak, aby se na ní všichni jejich kamarádi dobře cítili a taky se pobavili, se neustále mění. S věkem dětí roste i působ jejich zábavy. Jinak naplánujte narozeninové odpoledne pro děti tříleté. Jinak se baví desetileté. A před oslavou patnáctých narozenin se raději se svým potomkem poraďte. Protože vaše názory v té době už nejsou plně kompatibilní s těmi jejich. A tak aby oslava proběhla příjemně pro všechny pozvané hosty, vybírejte z bohaté nabídky co nejpečlivěji.

Oslava narozenin

Jednou z možností je společná návštěva Muzea fantastických iluzí, ve kterém na vás čeká více než sto padesát exponátů. A ledajakých. Umožňujících všem kamarádům nejen kouzelnou procházku po ochozu orloje, ale vyzkoušet si všichni budou moci kouzelnou židli. Která dokáže po usednutí proměnit člověka buď v obra či trpaslíka. Rovněž se projdete po stropě místnosti hlavou dolů, nebo vyskočíte z letadla bez padáku. To a ještě mnohé další vám umožní optické iluze, ze kterých si budete moci odnést zážitek v podobě legrační fotky a videa. Snad nejčastěji natočeno bývá předávání šlechtické titulu samotným císařem Karlem IV. přímo před Karlštejnem. Kdy vzápětí dojde k proměně zpátky do miminkovského stavu. A využít, jako zlatý hřeb narozeninové oslavy, můžete všechny kamarády pozvat do vyhlášené cukrárny. Která sousedí s muzeem.

Virtuální realita

Druhou výzvou, především pro malé detektivy, je návštěva Muzea Policie. Místo, ve kterém si na své přijdou převážně kluci. Možnost si vylézt na policejní motorku se jim hned tak nepodaří. Kromě prohlídky dobových dokumentů, výzbrojí a uniforem je možné si vyzkoušet spoustu interaktivních pomůcek. Jako například rám na detekci kovu, způsob snímání otisků prstů. Nejvíce bývá oceňována možnost nahlédnutí do tvorby portrétu pachatele. Třetím typem, kde by se dětem mohlo také líbit, je společná návštěva Virtuálního studia. Ve kterém narozeninové odpoledne si všichni stráví podle svých představ. Každý tu má možnost vlastní volby. V akčních hrách je možné střílet, cvičit, cestovat, závodit, nebo jenom relaxovat. Jediné, čím je nutné se před vstupem vybavit, jsou speciální brýle. Kterými se všechny ty úžasné věci shlédnout.