Business

V Trutnově staví pergoly na klíč!


Četli jste už můj článek o nůžkových párty stanech, pod které můžete schovat vaše jídlo a pití, nebo se pod ně můžete schovat i vy samy při nepříznivém počasí? Tyto stany jsou naprosto skvělé při pořádání různých oslav, co když ale potřebujeme nějaký pevnější přístřešek a chceme pořádat nějaké společenské události mnohem častěji? V tomto případě je velice dobré a efektivní nechat si na vaší zahrádce postavit pergolu! Můj kamarád má na své zahrádce pergolu, myslím si, že je kamenná. Často v ní pořádáme různé akce a můžeme tam být za každého počasí. V zimě to teda není úplně ideální ale i na podzim se tam dá sedět.

pergola a stromy

Má tam malý krb, ve kterém zatopí, necháme si nad ním vyudit klobásky, sedíme na příjemných lavičkách a užíváme si tak příjemný čas a nemusíme být zavření v baráku! Proto pokud zvažujete nechat postavit na vaší zahrádce pergolu tak neváhejte! V Trutnově nabízejí montáže pergol na klíč, kde si můžete vybrat mezi dřevěnými pergolami které jsou nejlepší a nejodolnější a taky mezi zahradními altány. Stačí kliknout na naší webovou stránku a můžete se spojit s výrobci telefonicky a nechat si tuto pergolu na vaší zahrádce postavit!

Jak správně postavit pergolu?
Je dobré promyslet si na jakém místě chceme pergolu postavit, aby se na daném místě vešla, pamatujte si, že pergolu už tak snadno na jiné místo nepřesunete. Dále z jakého materiálu má být konstrukce, střecha, kolik lidí by se do pergoly mělo vejít. Ideální je mít tuto stavbu zhruba do 25 m čtverečních zastavěné plochy a do 5m výšky.

pergola

Jaká podlážka je nejvhodnější?
Materiály jsou různé, nejvhodnější ale jsou – podlážky z kamene, dlažby, dřeva, nebo i dřevo-plastové. Konstrukce – oblíbené jsou ze dřeva, mohou být i zděná, cihlová, nebo i hliníková. Dřevo je však nejlepší! A takové pergoly pro vás vyrábíme i my! Právě ze dřeva! Konstrukci můžeme přikrývat například plechem, sklo-laminátem, nebo ekologické střešní krytiny – které jsou velmi odolné a pevné zároveň ale lehké.