Produkty

Vypínač a zásuvky Schneider Unica Plus

Značka Schneider je známá svou kvalitou, inovativními prvky, zajímavým a elegantním designem a především originalitou a precizností zpracování. Jenom díky kvalitě si mohli vysloužit mezinárodní ohlas a pozitivní zkušenosti zákazníků po celém světě.

lampa

Řada Unica plus je shodná s řadou Unica colors a to jak svým tvarem tak také velikostí. Shodují se tedy nejenom velikostně, ale svým vzhledem i tvarově, což z této řady činí báječné doplňkové komponenty.

  1. Čím se liší? To je otázka, která vám možná vyvstala na mysl. Jestliže je tato řada shodná s řadou colors, pak tedy vzniká otázka, čím se liší? Již jsme si řekli, že tvar a velikost jsou totožné.
  2. Tvar rámečku je podobný, ovšem u řady plus se střídají barvy na hlavní ploše rámečku, střední plocha rámečku takzvaný dekorativní rámeček zůstává ve dvou barevných kombinacích. Jedná se o barvy polar a marfil. U řady colors je to přesně naopak. Hlavní část rámečku je bílá a to buďto čistě bílá polar nebo zabarvená krémová marfil. Barevně je v tomto případě rozlišený pouze malý rámeček ve středu vypínače.

světla
Rámečky jsou jednolité. Nelze dekorativní rámeček vyměnit nebo vyjmout.

Vyberte si vlastní originální vkus a styl do vašeho domova

Vypínače známe všichni z vlastních domácností. Ale často si neuvědomujeme, že jsou to právě ty maličkosti, které dotváří vzhled našeho domova. Příjemné pocity, uvolnění, relaxace, povzbuzení, navození té správné atmosféry, to všechno dokážou právě tyto malé prvky v naší domácnosti.
Používáme je denně. Každý den na ně saháme, když je tma, tak pátráme, kde se nachází, abychom opět měli světlo a mohli, si být jistější, našimi dalšími kroky. Bez vypínače by byl náš život zřejmě smutnější, protože bychom neměli světlo. Vyberte si typ, který se do vašeho domova hodí vzhledově. Jedná se o prvek, který může velice vkusně doladit celou domácnost k dokonalosti.
Vybírat můžete tyto produktové řady také do firmy a do kanceláří. Jistě se budou náramně vyjímat někde v administrativní budově nebo přímo ve vaší kanceláři.