Zboží

Při změnách v domácnosti pamatujte také na zásuvky a vypínače

Pokud se právě chystáte stavět, rekonstruovat anebo výrazně proměnit tvář vaší domácnosti, pak je ten pravý čas na to, abyste se pořádně zamysleli i nad takovými na první pohled zdánlivými detaily, jako jsou zásuvky a vypínače. To, že ve vaší domácnosti nesmějí v žádném případě chybět, je naprosto jasné – pokud chcete používat elektrické spotřebiče anebo si prostě jen rozsvítit světlo, jsou to nepostradatelní pomocníci.
Ovšem na celou věc se můžete dívat ještě jinak – nejen z pohledu ceny a kvality, ale také z estetického hlediska. Napadlo vás, že byste si mohli pořídit elektroniku, která vám bude nejen dobře sloužit, ale také bude skvěle vypadat?
žlutá zeď

Ano, je to tak, i vypínač nebo zásuvka se mohou stát ozdobou vaší domácnosti. Ve skutečnosti vzhledu vašeho interiéru nejvíce prospějí tím, že nebudou vidět, tedy alespoň ne tak, aby bili do očí. A toho lze dosáhnout jediným způsobem – tak, že si je pořídíte v takových barvách, které budou odpovídat vaší výmalbě.
Zdá se vám to nemožné? Není! Vypínače a zásuvky schneider unica se vyrábějí v pestré paletě barev a dokonce můžete volit i z celé řady odstínů. Mají atraktivní tvar a celkově pěkný design. A rozhodně vás nebudou omezovat v tom, jakými barvami můžete doma vymalovat, aby to u vás vypadalo pěkně.
olejové barvy, štětec, paleta
Snad každého v takové situaci napadne otázka, co bude dělat s barevnými výrobky, když se po čase rozhodne změnit barvu výmalby. Asi jen málokdo by chtěl znovu složitě připevňovat na stěnu vypínače nové. Pokud jde o řadu schneider unica, nic takového vás nečeká.
Tyto produkty jsou vymyšleny chytře a se změnami ve vaší domácnosti už předem počítají. Právě proto dokážou převléknout svůj barevný kabát až nečekaně rychle. Nejedná se o jednolitý celek, ale o modulární systém složený z univerzálního strojku a barevného rámečku. A na zvolený strojek můžete kdykoli snadno a rychle připevnit libovolný jiný rámeček.